PRZETOCZYNO – GŁAZICA – SZEMUD


Szanowni Mieszkańcy Przetoczyna, Głazicy oraz Szemuda,

Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi na ul. Wielkopolskiej w Przetoczynie, nastąpi przerwa w dostawie wody. Przerwa planowana jest na środę, 10 czerwca 2026 r., w godzinach od 11:00 do 15:00.

Przerwa w dostawie wody obejmie:

  • Przetoczyno ul. Wielkopolska – cała ulica
  • Przetoczyno ul. Gdyńska – cała ulica
  • Głazica ul. Bursztynowa – cała ulica
  • Głazica ul. Nowa – cała ulica
  • Szemud ul. Kasztanowa – cała ulica
  • Szemud ul. Jodłowa – cała ulica

Po przywróceniu dostaw może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody, w tym zmiana barwy. Prosimy o ostrożność przy korzystaniu z wody w pierwszych godzinach po wznowieniu dostaw.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Państwa cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Zespół Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Szemud Sp. z o.o.