BOJANO

 


Szanowni Mieszkańcy Bojana,

Informujemy, że w związku z rozbudową sieci wodociągowej na ul. Królewskiej, nastąpi przerwa w dostawie wody. Przerwa planowana jest na środę, 20 maja 2026 r., w godzinach od 8:00 do 12:00.

Przerwa w dostawie wody obejmie:

  • Bojano ul. Królewska – cała ulica

Po przywróceniu dostaw może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody, w tym zmiana barwy. Prosimy o ostrożność przy korzystaniu z wody w pierwszych godzinach po wznowieniu dostaw.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Państwa cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Zespół Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Szemud Sp. z o.o.