Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Szemud Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko: Operator urządzeń oczyszczania ścieków.

INFORMACJE OGÓLNE:

  • wymiar etatu – pełny wymiar czasu pracy,
  • rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny (w okresie późniejszym możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony).

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków stanowiących wyposażenie ciągów technologicznych części mechanicznej, biologicznej i osadowej,
  • monitorowanie procesów: oczyszczania, odwadniania, fermentacji
  • samodzielne uruchamianie i zatrzymywanie zespołów urządzeń oczyszczalni ścieków,
  • odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno – pomiarowych,
  • prawidłowe reagowanie na zjawiska mogące wpłynąć negatywnie na środowisko lub bhp,
  • wykonywanie bieżących czynności konserwacyjnych i napraw urządzeń oczyszczalni,
  • nadzór nad prawidłowym zużyciem surowców oraz materiałów pomocniczych,
  • dbałość o utrzymanie urządzeń oraz obiektów w czystości i należytym stanie technicznym,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oczyszczalni oraz rejestru awarii,
  • minimalizowanie skutków awarii w razie ich wystąpienia,
  • przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy,
  • dbałość o czystość i porządek na terenie oczyszczalni ścieków w Szemudzie i Kielnie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne – mile widziane wykształcenie elektryczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość podstawowych zagadnień mechaniki,
  • znajomość podstawowych zagadnień elektryki,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obsługi komputera,
  • dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • posiadanie uprawnień w zakresie obsługi urządzeń energetycznych: pompy, dmuchawy, agregaty prądotwórcze,
  • uprawnienia elektryczne,
  • uprawnienia na wózek widłowy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w systemie zmianowym,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,
  • szkolenia specjalistyczne.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • CV i list motywacyjny,
  • kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kopie świadectw pracy,
  • mile widziane referencje.

Osoby zainteresowane mogą składać swoje CV w biurze GPK Szemud przy ul. Szkolnej 5 w Szemudzie bądź drogą e-mailową kadry@gpkszemud.pl